Tábor v roce 2023 -  11. ročník

Fotografie z 11. ročníku najdete zde:
https://photos.app.goo.gl/cfswWr8HBiVLAmkY6


Tábor v roce 2022 -  10. ročník

S koncem léta se s vámi již po 10. dělíme o naše vzpomínky na prázdninové dobrodružství.

Jubilejní ročník sebou přinesl nejenom nové tábořiště, ale protože jsme nezmaři, tak i prodloužení našeho společného pobytu – z loňských 11 dnů jsme si letos vymysleli hned celé 2 týdny.
 

Odjezd 16. července se naštěstí obešel bez nutnosti dokládání testování, očkování apod. což byla po dvou pandemických letech značná úleva. 

Dva autobusy plné natěšených dětí vyrazily směr Ostružno u Jičína vstříc novým zážitkům. S ohledem na táborové kulatiny jsme dvoutýdenní pobyt z velké části věnovali vzpomínkám na předešlé ročníky. Osm týmů tak soutěžilo v nejoblíbenějších a nejúspěšnějších hrách minulých let. Počasí nám po celou dobu opravdu přálo, proto nebyla nouze o oblíbené vodní hry, ke kterým jsme využívali nádrž umístěnou přímo v areálu kempu. Nádrž hrála hlavní roli v noční bojovce – přepravit se na voru z jednoho na druhý břeh v téměř úplné tmě vyžadovalo velkou dávku odvahy. Vše z vody jištěno vodními živly – těm menším pomáhaly, no a těm starším….každopádně všichni bez úhony, bez rýmy či kašle celou noční hru úspěšně zvládli. Letos se nám naštěstí vyhýbala zranění, sem tam jen menší šrám, za to o různá hmyzí bodnutí nouze nebyla. Naše šikovné zdravotnice Maruška a Lucka si však vědí se vším rady a vše vždy obratem vyřešily. Děti si užily přespání v lese – opět v oblíbené formě holky zvlášť, kluci zvlášť. Nechybělo stavění bunkrů, noční výpravy, diskotéky a náš již tradiční Show your talent. Letošní rockové zadání bylo nakombinováno s „ bizar“ songem. I přes velmi netradiční zadání, které se mohlo na první pohled jevit jako nesplnitelné , opět všichni zvládli svá vystoupení na výbornou. Všem patří za jejich úžasná vystoupení obrovský potlesk a náš dík za úžasný zážitek. Talent je vždy předzvěstí blížícího se konce našeho pobytu. Ačkoli byl ten letošní dvoutýdenní, utekl snad ještě rychleji než pobyty předchozí. Spolu se super partou, bandou natěšených dětí , s neustálým úsměvem utíká čas až příliš rychle. 30. července jsme tak ve Mšeném – lázních vrátili sice možná trochu špinavé a unavené, ale věřím, že šťastné děti, které si s námi tábor užily a už teď se těší na ten další. Děkujeme všem, kteří nám po celých 10 let pomáhají, bez této pomoci by nebylo možné naše nápady realizovat. I přes nelehkou dobu nám nabízíte svou pomoc, které si velice vážíme. Naše díky patří OÚ Mšené – lázně, OÚ Martiněves, T.J. Sokol Mšené- lázně, a všem dalším, kteří nás jakkoli podpořili ať už finančně, materiálně či podáním pomocné ruky. Vážení rodiče, zachovejte nám prosím svou přízeň, vězte že v našich hlavách plánujeme ročník číslo 11. 

Sledujte i nadále naše FCB stránky, kde vás budeme o všem průběžně informovat.
https://www.facebook.com/taborsokolmsene

Vaši Maruška, Jake, Bobanka, Ivča, Lůca , Honza T. , Péťa, Banny, Nikča, Klárka, Kája, Káťa, Alina, Martin, Domča, Matěj , Dave, Honza G., Miki, Josh, Kompik, Banbus.

 

 Lucie „Lucy Lu „ Procházková“