Běh republiky Sokol Mšené-lázně 2022

Volejbal

V sobotu 9.4.2022 se na našem domácím hřišti hrál přátelský volejbalový turnaj s Čížkovicemi . Turnaje se zúčastnilo 33 dětí, spousta rodičů a kamarádů. Hrálo se v oranžové barvě, kde bylo 6 týmů. A červenozelené barvě, kde hrálo 10 týmů. Pro hráče byly připraveny ceny a diplomy Moc děkujeme dětem, rodičům, manželům Davidovým za zajištění bufetu. Těšíme se brzy naviděnou s dalšími oddíly. Markéta

Přípravy na ples 30 let svobody 2021

Komisní BAZÁREK

V sobotu 2. 4. 2022 se uskutečnily hned 2 akce a my bychom chtěli touto cestou poděkovat všem, kteří se na nich podíleli a hlavně těm, kteří se jich zúčastnili.

První akcí byl již několikátý ročník prodejního bazárku. Opět byla v prodeji spousta oblečení, bot, hraček, sportovní potřeby (brusle, kola, koloběžky...) a to vše v krásném stavu. Tato akce má pro nás velký smysl, ať už z hlediska toho, že jsou věci za pár korun, ale také z hlediska udržitelnosti, o které se stále mluví. Díky zisku z této akce letos pořídíme dětem nová švihadla. Trochu nás mrzí, že akci nevyužívají lidé z okolí, pro které byla primárně určena, ale na druhou stranu jsme díky ní v povědomí širšího okolí Roudnice.

Druhou akcí byl úklid Mšených - lázní a okolí. I přes nepřízeň počasí se této akce zúčastnilo cca 20 dobrovolníků (o kterých víme). Další dobrovolníci uklízeli v Charvatcích, Radešíně a Martiněvsi. Je škoda, že tyto akce vůbec musejí vznikat, že si někteří z nás z dětství neodnesli vědomosti o tom, co se s odpadky dělá, kam odpadky patří.

Ještě jednou tedy děkujeme všem účastníkům obou akcí, všem dobrovolníkům a také obecnímu úřadu za prostory, materiální pomoc a svoz odpadu.

Těšíme se na další jarní akce, které nás čekají.

Běh republiky Sokol Mšené-lázně 2021

Jak to vypadalo. Fotky z tělovičny v sokolovně před zahájením stěhovaní.