Základní informace o nás

Hodnoty Sokola

Tělocvičná jednota Sokol je základní organizační jednotkou České obce sokolské (pobočný spolek ČOS). Jednota je právní subjekt. Vlastní činnost jednoty je organizována v jednotlivých oddílech, odborech a komisích.
Obsahem činnosti oddílů tělocvičných sokolských jednot jsou bohaté sportovní a kulturní aktivity jejích členů v celém věkovém spektru.
Například specializované oddíly pro cvičící rodiče a jejich batolata (oddíly rodičů a dětí).

U nás najdete:

Všestrannost předškoláci:

Všestrannost žactvo

Všestrannost dospělí

Sportovní všestrannost
(sportovní oddíly pod všestrannosti) oddíly založili cvičitelé všestrannosti, kteří si udělali trenérské licence pro jednotlivé sporty.)

Nenašli jste svou aktivitu, není problém můžeme se zamyslet jestli by byl zájem a jestli máme podmínky pro rozvoj další činnosti.  Kontaktujte nás.

Kontaktní , identifikační a základní data

Název organizace:  Tělocvičná jednota Sokol Mšené lázně

Zkráceně název: T. J. Sokol Mšené lázně

Právní forma: Pobočný spolek veden u Městského soudu v Praze od 1. 1. 2014 .

Hlavní spolek: Česká obec sokolská, Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha  IČ: 00554464

Statutární zástupci:

Starosta T. J. : Rostislav Lariš

Místostarosta: Patrik Sýkora

Jednatelka: Žaneta Slaninová

Členové výboru:

Rostislav Lariš, Patrik Sýkora, Žaneta Slaninová, Václav Fiala, Daniel Dědek,  Michal Nicek.

Kontaktní informace:

základní email:   msene-lazne@sokol.eu

Sídlo organizace: Mládežnická 406, Mšené-lázně, 411 19

Bankovní spojení:   2500886660 / 2010

Historické události:

Datum vzniku mšenské sokolské organizace 2. 1. 1912

Datum znovu obnovení mšenské sokolské organizace: 29. 6. 1991

Obnovu Sokola ve Mšeném-lázních provedl fotbalový oddíl ve Mšeném-lázních pod vedením V. Kejře staršího. Fotbalový oddíl a jeho vedení se přihlásili k sokolským hodnotám a převzali nemovitý majetek, který Sokol dostal zpět po roce 1989. Od té doby se píše novodobá sokolská historie. Fotbalisté do roku 2012 byli jediný sportovní oddíl, který spravoval veškerý majetek Sokola (tělocvičnu, koupaliště ve Mšeném-lázních a později fotbalové hřiště). Od roku 2012 výbor sokola začal rozšiřovat sportovní aktivity. Zahajuje činnost skupiny členů sokola vedoucí letní sportovní soustředění. Vzniká oddíl všestrannosti, florbalu, badmintonu, zřizuje se posilovna, vzniká oddíl volejbalu. V roce 2012 byl zahájena veřejná sbírka na rekonstrukci tělocvičny. 2014 začátek oddílu boxu. (2016 oficiální členství v České boxerské asociaci).

Facebookové stránky  Sokola Mšené Lázně jsou zde: https://www.facebook.com/SokolMseneLazne