Kruhový trénink

Trenérky -  Michaela Davidová, Markéta Koutová, Tereza Imrová

Každý pátek od 18:30 do 19:45

Facebookové stránky Kruhový trénink - TJ Sokol Mšené lázně

Kruhový trénink - ,, Kruháč "

Kruhový trénink je metoda cvičení, která spočívá ve střídání několika cviků s krátkou přestávkou mezi jednotlivými koly.

Hlavními body kruhového tréninku je vytrvalost, obratnost i síla. Kruhový trénink je složená sada cvičení. Každé cvičení provádíte pro různou svalovou skupinu a je možné provést 6 až 10 různých cvičení. Velmi důležitým faktorem je zde určitá délka pauzy. Zpravidla je jen tak dlouhá, aby umožnila cvičícímu pouhý přesun z jednoho stanoviště na druhé.

Základní rysy obecného kruhového tréninku

Kdy a kde cvičíte? – Každý pátek od 18:30 v T.J. Sokol Mšené-lázně

Musím chodit pravidelně? – Pravidelnost necháváme na vás, nenutíme nikoho k ničemu. Ale pravidelné cvičení nese své ovoce.

Dlouho jsem nikam nechodil/a, tohle asi nezvládnu co? –  Zvládnete, každý si cvičí podle svých sil a možnosti.

Můžu si cvik zlehčit nebo ztížit? – Ano, můžete. Vždy vybíráme zlatý střed aby mohl cvičit jak začátečník tak i pokročilý

Nemám hlídání pro děti, nemůžu chodit. – Můžete chodit cvičit i s dětmi, jen si je musíte jedním okem ohlídat.

Co si mám vzít s sebou? – Hlavně sebe a klidně i kamarádku, boty do tělocvičny, pití, ručník a pohodlné oblečení

Kolik kruhový trénink stojí? – Pokud nejste členem Sokola tak vás hodina vyjde na 120 Kč.

Roční členský příspěvek na Kruhový trénink pro rok 2024

Dospělý Česká Obec Sokolská / ČOS  600,- + oddílový příspěvek 1400,- za 1 oddíl

Mládež mladší 18 let Česká Obec Sokolská /ČOS  300,- + oddílový příspěvek 700,- za 1 oddíl

Jednorázový vstup na Kruhový trénink