Sokolí stezkou 2023

Na 3. června 2023 připravujeme ve Mšených-lázních pro všechny sportovce outdoorový závod Sokolí stezkou.

Závod již tradičně poběží dvoučlenné hlídky po vyfáborkované trati. Na trati bude připraveno 12 stanovišť, letos pro Vás bude připravené nové stanoviště. Hlídkám doporučujeme se zaregistrovat v čase určeném, aby mohli statrovat dřívě než hlídky přihlášené až na místě závodu.

REGISTRACE 1.5. -2.6.2023

Letos jsme pro Vás připravili velkou změnu, kterou jste si tolik přáli.  Naše hesla jsou sport, občanství, komunita, osobnost a laskavost. Rádi by jsme tedy naplnili všechny naše hesla.

Jsme pro soudržnost a kolektiv, ale zároveň chceme dát prostor i osobnostem - jednotlivcům, kteří by si náš závod chtěli zaběhnout, ale zrovna nemají správného parťáka do hlídky. Nebo jsou prostě a jednoduše více výkonní samostatně. Proto ně je tu očekávaná změna. Dorost a dospělí se mohou hlásit na závod i samostatně. To znamená - 1člen hlídky -  1 startovní průkaz. Lze se přihlásit samostatně  již od 15 let. Individuálně se lze dohodnout i s mladšími a to se souhlasem zákonných zástupců.

V den závodu je potřeba se přihlásit k potvrzení registrace mezi 13:00 -13:30 na koupališti Mšené-lázně. Hlídky, které se nezaregistrovali dopředu online se mohou registrovat na i  místě.

Na startu dostane každá hlídka  startovní číslo a průkaz.

V soutěži jde o rychlost, ale také o vědomosti!!

Hlídky se rozdělují na kategorie předškolní žactvo, mladší, straší žactvo, dorost, dospělí a muži/ženy.

Trať závodu - start i cíl závodu je na koupališti Mšené-lázně, trasa je barevně vyfáborkovaná.

Závod se poběží po Stezce Otakara Hostinského, starší podél kolejí a mladší, kratší trať močidly.

Na trati dlouhé 1600m poběží  s předškoláci s rodiči, děti a mládež. Dorost a dospělí  běží 4 600m. Všechn hlídky budou plnit předem určené stanoviště, v případě starších i samokontroly.

Kontrolní stanoviště a samokontroly

Stanoviště bude mít své číslo a předem určeného rozhodčího na stanovišti. Stanoviště pro starší závodníky budou bez rozhodčího (samokontrola), kde budou muset závodníci vyřešit připravený úkol.

Vyhlašování kategorií:

Již ze zkušenosti mohu říci, že první vyhlašování předškolní kategorie bude okolo 14:40, poté se budou postupně  zhruba po půl hodině vyhlašovat následující kategorie, vždy první tři místa.

Občerstvení - Sokol Mšené-lázně zajišťuje po celou dobu občerstvení. Připravujeme teplé i chlazené nápoje,  teplé jídlo z grilu.

Za Sokol trenérka Martina

Kontakt: Martina Grundová

M: 604421780 (sms, whatsapp)

E: mgundova@sokol.eu