Vítáme nové členy

Vstupem do Sokola berete na sebe i zodpovědnost za fungování spolku.

Nejenže vám je umožněno sportovat pod hlavičkou Sokola, ale máte zde práva plnohodnotných členů.
Na rozdíl od některých komerčních projektů, kde jednotliví sportovci nemohou ovlivňovat ekonomiku a děni v organizaci, v Sokole můžete svou aktivitou přispět k rozvoji organizace a naopak můžete využívat ty hodnoty, kterými vaši kolegové - sestry a bratři do organizace přispěli.

Na těchto principech Sokol fungoval již před 160 lety a díky těmto hodnotám sokolové vždy byli hrdí na svůj spolek.

Věříme, že i ty se stáváš rád členem spolku sokolského a že kromě pohybových aktivit si budeš moci užít další naše akce .

Postup pro zájemce o členství

Informační memorandum o zpracování os. údajů v ČOS

Prokazování členství v roce 2024/2025  pro Sokol Mšené lázně

Dokladem o členství je u Sokol Mšené lázně