Fotbal Sokol Mšené-lázně

Fotbal přípravka

Fotbal žáci

Fotbal dorost

Fotbal muži

Fotbal stará garda

Box Sokol Mšené-lázně

Volejbal Sokol Mšené-lázně

Tento druh sportu je vhodný pro děti od 5 let. Ze začátku se děti učí házet a chytat míč. V dalších fázích se učí základy volejbalu, od odbití prsty, bagru, spodního a horního podání, smečování, blokování.

Děti se během roku účastní i různých turnajů, jako první se seznamují s barevným minivolejbalem, dále se účastní i krajských turnajů, přátelských zápasů a své dovednosti ukazují i na zápasech rodičů s dětmi.

Každý rok se pro děti vytváří i volejbalové příměstské letní soustředění, kde si vyzkouší hraní na antuce a Beach volejbal.


Volejbalová přípravka

Volejbal mladší žákyně

Volejbal hoby

Všestrannost předškolní děti 

Všestrannost žactvo

Všestrannost dospělí

 

Stolní tenis Sokol Mšené-lázně

Stolní tenis Sokol Mšené-lázně zahájil svou činnost v roce 2021. Jedná se o mladý oddíl, který má zatím k dispozici 3 téměř nové stoly. hrači zatím nehrají žádnou soutěž a ping pong si hraji pro potěšení z pohybu. Oddíl se postupně rozrůstá a pravděpodobně se bude vybavovat dalším stolem.  Zatím se oddíl schází jednou týdně. 

Badminton Sokol Mšené-lázně

Badminton Sokol Mšené-lázně využivá 4 kurtů v sokolovně ve velké tělocvičně. 
Tento oddíl je pod všestrannosti a je učen všem, kteříchtějí pravidelně si zahrát tnto sport. Členové nesoutěžív žádné badmintonové soutěží ale jednou za rok se realizuje badmintonový turnaj kdy naší členové mají možnost porovnat své kvality z hráči z okolnách oddílua klubů. 

Letní tábory a pobyty v přírodě