Klubík  / Všestrannost

Školní rok 2024/2025

Trenérka III.třídy  Petra Hujová

Pátek 9:00 - 10:0( trenérka si vyhrazuje právo na zkrácení cvičební jednotky dle programu)

Facebookové stránky: (1) Klubík Mšené lázně | Facebook

Klubík/ Cvičení rodiče s dětmi

Cvičení je určené pro děti ve věku 1 - 3 roky

Cvičení má za cíl hlavně začít rozvíjet nejzákladnější pohybové návyky, podpořit koordinaci celého těla a rovnováhu, zaměřit se na rozvoj lezení, chůze a překonávání menších překážek.

Náš oddíl má také za úkol připravit naše nejmenší sportovce na kolektiv. Školky, školy, družiny a kroužky. Tento oddíl nabízí možnost zapojení maminek do sportovní výchovy svých dětí.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

1, Dochvilnost – nechodit pozdě, nechodit moc brzy

2, Vhodná obuv, oblečení, svázané vlasy– žádné punčocháče ( neumožní dětem dostatečnou volnost pohybu), boty do haly. Rodiče pevnou obuv a sportovní oblečení.

3, Lahev s vodou – ideálně, aby jí mladší děti uměly samy otevřít.

4, Omluva – Prosíme o omluvy na tréninky, umožníte nám více se připravit na trénink.

5, Platby – pokud děti během roku přestoupí z jednoho oddílu do druhého, neplatí poplatek za přestup.

Na co se můžete těšit?

Potvrzení o Vašem zaplacení členského příspěvku, pro Vaší zdravotní pojišťovnu, Vám vystavíme na vyžádaní, po zaplacení Vašeho příspěvku. Kontaktujte: msene-lazne@sokol.

Historie oddílu

Oddíl funguje od roku 2018 kdy jsme se začli scházet v kulturním domě s dětmi tvořili a postupen času jsme i začali cvičit. Pak přišel nápad, že bychom pouze cvičili a novou sezonu 2019/2020 jsme již začali cvičit v sokolovně.

Aktuality oddílu 2020/201

Školní rok 2019/2020

Školní rok 2020/2021 byl kvůli Covidu19  zkrácený, cvičení probíhalo převážně venku a to na místním přírodním koupališti.

Ve školním roce 2019/2020 jsme se věnovali jednotlivým zvířátkům jako např. rybička, koníček. Cvičení probíhalo v zapůjčeném prostoru místního kulturního domu na velkém a malém sálu.

Školní rok 2021/2022

Nový rok 2022 jsme začali s komorním počtu, děti i maminky se moc těšili na cvičení. Začali jsme říkadly. Poté si maminky zacvičily jógu na především protažení zad.

Pro děti jsme si připravili senzomotorickou podlahu na aktivaci středu těla, děti a maminky chodili bosy.

Dále jsme měli překážkovou dráhu se zvýšenou plošinou. Na dalším stanovišti děti prolézaly tunelem, podlézali překážky z kuželů.. Nakonec jsme se rozloučili s písničkami a popřáli si hezký víkend.

Karneval 2021

Oddíl vyhlašuje na 26. listopadu 2021 karneval pro  členy oddílu -Klubík/ rodiče s dětmi. Rodiče s dětmi se mohou těšit na diskotéku, balónky, hry s míči, na padák, říkadla a spoustu zábavy.

Pro každé dítě bude připravená odměna v podobě karnevalového pytlíčku plného překvapení.

Ukázky z hodin  Rodiče s dětmi 2021/2022