Všestrannost mladší žáci


Trenéři III. třídy Žaneta Slaninová, Michaela Davidová a Petr David


Školní rok 2022/2023

Pondělí 17:10 -18:30 - 1.- 4. třída


POZOR - důležitá informace pro rodiče, příchod dětí je v 17:00, v tento čas budou vpuštěny do šatny, aby se převlékly a vystřídaly s předškoláky. V letošním roce by pro nás mělo být novinkou, že poprvé tento oddíl budou navštěvovat po letech i kluci. Jsme na to připraveni!

Cvičení pohybové všestrannosti pro děti. Cvičení je zaměřeno na pohybové aktivity gymnastika, atletika, míčové hry. V současné době je trendem pohybové zatížení dítěte jednostranným tréninkem. Cvičení všestrannosti proto doporučujeme nesportujícím dětem i dětem, které se již sportu aktivně věnují. Děti se naučí základy gymnastických a atletických disciplín, šplh. Zjistěte, jestli Váš sportovec/sportovkyně umí kotoul, vyšplhá na prádelní šňůru a udělá výmyk na klepadle.

Vaše děti naučíme dovednosti odpovídající jejich fyziologickému vývoji. Sport činíme pro děti zábavným i užitečným! Dětem s nadáním nebo chutí pro konkrétní sportovní disciplínu, doporučíme specializované sportovní oddíly.

Potvrzení o Vašem zaplacení členského příspěvku, pro Vaší zdravotní pojišťovnu, Vám vystavíme na vyžádaní, po zaplacení Vašeho příspěvku. kontaktujte: msene-lazne@sokol.eu

Facebookové stránky oddílu jsou zde: https://www.facebook.com/groups/558355944368208

2022/2023