Všestrannost 

Mladší žáci 

Školní rok 2024/2025 

Trenéři III. třídy Žaneta Slaninová, Michaela Davidová a Petr David

Pondělí 17:15 -18:30 

Žáci/ žákyně,  kteří navštěvují 1.- 4. třídu


POZOR - důležitá informace pro rodiče, příchod dětí je v 17:00, v tento čas budou vpuštěny do šatny, aby se převlékly a vystřídaly s předškoláky. Oddíl navštěvují po letech i kluci. Hurááá!!

Cvičení pohybové všestrannosti pro děti. Cvičení je zaměřeno na pohybové aktivity gymnastika, atletika, míčové hry. V současné době je trendem pohybové zatížení dítěte jednostranným tréninkem. Cvičení všestrannosti proto doporučujeme nesportujícím dětem i dětem, které se již sportu aktivně věnují. Děti se naučí základy gymnastických a atletických disciplín, šplh. Zjistěte, jestli Váš sportovec/sportovkyně umí kotoul, vyšplhá na prádelní šňůru a udělá výmyk na klepadle.

Vaše děti naučíme dovednosti odpovídající jejich fyziologickému vývoji. Sport činíme pro děti zábavným i užitečným! Dětem s nadáním nebo chutí pro konkrétní sportovní disciplínu, doporučíme specializované sportovní oddíly.

Potvrzení o Vašem zaplacení členského příspěvku, pro Vaší zdravotní pojišťovnu, Vám vystavíme na vyžádaní, po zaplacení Vašeho příspěvku. kontaktujte: msene-lazne@sokol.eu 

Facebookové stránky oddílu jsou zde:   https://www.facebook.com/groups/558355944368208 

2022/2023