Vítáme nové členy

Vstupem do Sokola berete na sebe i zodpovědnost za fungování spolku.

Nejenže vám je umožněno sportovat pod hlavičkou Sokola, ale máte zde práva plnohodnotných členů.
Na rozdíl od některých komerčních projektů, kde jednotliví sportovci nemohou ovlivňovat ekonomiku a děni v organizaci, v Sokole můžete svou aktivitou přispět k rozvoji organizace a naopak můžete využívat ty hodnoty, kterými vaši kolegové - sestry a bratři do organizace přispěli.

Na těchto principech Sokol fungoval již před 160 lety a díky těmto hodnotám sokolové vždy byli hrdí na svůj spolek.

Věříme, že i ty se stáváš rád členem spolku sokolského a že kromě pohybových aktivit si budeš moci užít další naše akce .

Postup pro zájemce o členství

• Vybrali jste si aktivitu, kterou u nás chcete provozovat, seznámili jste se se stanovami spolku?
    Máte zájem o členství?

• Vyplníte přihlášku ZDE: https://www.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska/00554464
    (budete potřebovat vlastní fotografii (digitální cca pasovou - průkazovou)
    Vyplněná přihláška Vám přijde na Váš email.
    Podepsanou ji přineste na sokolovnu a nebo hoďte u sokolovny do poštovní schránky.
    Můžeme Vám ji vytisknout na klubovně a stavte se ji podepsat.

• Zaplatíte členský roční příspěvek za ČOS a oddílový příspěvek (pokud se hlásíte do jednoho oddílu)
    informace o příspěvcích najdete zde.

• Po vyplnění přihlášky a zaplacení příspěvku Vaše přijetí bude projednáno výborem jednoty a po přijetí budete informovaní na kontaktní email, kde zároveň obdržíte digitální členský průkaz včetně potvrzení o zaplacení členského příspěvku za aktuální rok.
    Vaše členství je platné do konce března následujícího roku.
    Pak po neobnovení členství zaplacením členského a oddílového příspěvku je deaktivováno.

• Jste již členem Sokola Mšené-lázně ?
    Pak již Vám nic nebrání využívat svého členství v České obci sokolské, v organizaci jehož jsme nedílnou součástí a jsme hrdí pokračovatele 160 leté tradice.

Informační memorandum o zpracování os. údajů v ČOS

Prokazování členství v roce 2022 pro Sokol Mšené lázně

Dokladem o členství je u Sokol Mšené lázně
elektronický členský průkaz s “elektronickou” členskou známkou a datem platnosti do 03/2023